Пријем првака у школској 2016/2017. години

ОШ "Сечењи Иштван" је и ове школске године отворила највише првих одељења у Севернобачком округу - чак 10. У овој школској години у нашу школу се уписало 140 првака на српском и мађарском наставном језику, који ће наставу похађати у наша четири објекта.

Поводом почетка школске године, у среду, 31. августа, организовали смо свечани пријем првака у нашој школи, којему је присуствовало више од 300 родитеља, рођака, а присутни су били и учитељи, наставници, гости, представници локалне самоуправе и Националног савета мађарске националне мањине. Првацима су ученици нижих разреда припремили програм добродошлице, а од стране Града и Мађарског националног савета добили су поклон-пакете за почетак новог, школског поглавља у њиховом животу.