Az elsősök fogadása a 2016/2017-es tanévben

Büszkén mondhatjuk, hogy a Széchenyi István Általános Iskola idén is a legtöbb első osztályt nyithatta meg az Észak-bácskai körzetben – pontosan 10-et. Az új tanévben összesen 140 elsős tanuló iratkozott be iskolánkba szerb és magyar nyelven. A tanítás mind a négy épületünkben meg lesz szervezve. Augusztus 31-én,szerdán rendeztük meg az elsősök ünnepélyes fogadását, melyen több mint 300 szülő és rokon, valamint tanár, tanító, vendégek, a helyi önkormányzat és a Magyar Nemzeti Tanács képviselői vettek részt. Az elsősöknek alsós diákjaink készítettek színes köszöntőket, míg a város valamint a Magyar Nemzeti Tanács részéről ajándékcsomagokat kaptak elsőseink a sikeres tanévkezdéshez, mely egy új fejezetet nyit eddigi életükben.