Prijem prvaka u školskoj 2016/2017. godini

OŠ "Sečenji Ištvan" je i ove školske godine otvorila najviše prvih odeljenja u Severnobačkom okrugu - čak 10. U ovoj školskoj godini u našu školu se upisalo 140 prvaka na srpskom i mađarskom nastavnom jeziku, koji će nastavu pohađati u naša četiri objekta.

Povodom početka školske godine, u sredu, 31. avgusta, organizovali smo svečani prijem prvaka u našoj školi, kojemu je prisustvovalo više od 300 roditelja, rođaka, a prisutni su bili i učitelji, nastavnici, gosti, predstavnici lokalne samouprave i Nacionalnog saveta mađarske nacionalne manjine. Prvacima su učenici nižih razreda pripremili program dobrodošlice, a od strane Grada i Mađarskog nacionalnog saveta dobili su poklon-pakete za početak novog, školskog poglavlja u njihovom životu.