Вандали поломили 19 садница у школском дворишту у Шабачкој улици

Није прошло ни две недеље како су родитељи, ученици, пријатељи школе и наставници нашег објекта у Шабачкој улици посадили младе саднице дрвећа да би озеленили двориште школе и учинили га лепшим и пријатнијим, а вандали су безобзирно и без имало стида поломили 19 засађених стабала! Срамно је што постоје млади који су у стању да уништавају рад других, да уништавају своју околину и не брину о њеном значају за заједницу! Школа ће пријавити полицији овај сраман чин неких, вероватно становника МЗ "Пешчара" и пренети јој своја сазнања! Ипак, остаје горчина што оне који су безобзирно и дивљачки уништили засађене саднице ни родитељи, ни институције образовања а ни друштво нису успели да науче чувању природе и добара која су требало да буду од користи наредним генерацијама!