Vandali polomili 19 sadnica u školskom dvorištu u Šabačkoj ulici

Nije prošlo ni dve nedelje kako su roditelji, učenici, prijatelji škole i nastavnici našeg objekta u Šabačkoj ulici posadili mlade sadnice drveća da bi ozelenili dvorište škole i učinili ga lepšim i prijatnijim, a vandali su bezobzirno i bez imalo stida polomili 19 zasađenih stabala! Sramno je što postoje mladi koji su u stanju da uništavaju rad drugih, da uništavaju svoju okolinu i ne brinu o njenom značaju za zajednicu! Škola će prijaviti policiji ovaj sraman čin nekih, verovatno stanovnika MZ "Peščara" i preneti joj svoja saznanja! Ipak, ostaje gorčina što one koji su bezobzirno i divljački uništili zasađene sadnice ni roditelji, ni institucije obrazovanja a ni društvo nisu uspeli da nauče čuvanju prirode i dobara koja su trebalo da budu od koristi narednim generacijama!