А vandálok igénytelenül és szégyentelenül eltörtek 19 ültetvényt a Sabaci utcában lévő objektum udvarában

Nem is múlt el két hét azóta, hogy iskolánk barátai, tanulói és diákjai a Sabaci utcában lévő objektumot ültetőfákkal díszítették ki azért, hogy az iskolaudvart szebb és kellemesebb hellyé varázsolják, a vandálok igénytelenül és szégyentelenül eltörtek 19 ültetvényt! Szégyen, hogy léteznek olyan fiatalok, akik készen állnak elrontani mások munkáját, megrongálni a saját környezetüket és figyelmen kívül hagyni annak érdemét a közzösségnek! Az iskola fel fogja jelenteni ezt a szégyellnivaló tettet, melyet valószínűleg a MZ "Pescara"  egyes lakosai hajtottak végre, a rendőrségnek és tudatosítani fogja a szituáció részleteit velük. Mégis, megmarad a szituáció keserűsége, mivel azokat, akik így megrongálták az ültetvényeket sem a szüleik, sem az oktatási intézmények, sem pedig a társaságuk nem tudta megtanítani a természet megőrzésére és a kincsekre, melyekre vigyáznunk kell annak érdekében, hogy hasznosak legyenek a következő generációknak!