Успеси ученика нижих разреда на такмичењима у току првог полугодишта

Наши ученици нижих разреда били су изузетно вредни и успешни на бројним такмичењима и смотрама. Ово су достигнућа наших ученика:

1. МАТЕЈА ГОЈКОВИЋ: а) септембар, првенство Војводине у тенису до 10 година, Сремска Митровица: 2. место;

б) новембар, турнир Тениског савеза Београда до 12 година, Београд: 1. место.

2. АЛЕКСА ЕРДЕГ: а) септембар, ликовни рад Клован, Бугарска: 1. место; б) септембар, посебна награда за рад Летећи аутобус, Будимпешта; ц) новембар, члан ЕМ АРТ ликовне радионице, прва награда на 61. изложби ликовних радова деце и омладине Србије на тему Кретање, Нови Сад.

3. МИРЕЛА ДУШНОКИ: новембар, европско првенство у хип-хопу, Румунија: индивидуално: 10. место; екипно: 2. место.

4. ШОРШ ДАНИЈЕЛ: а) новембар, међународни турнир у ватерполу за пионире, Мађарска: 1. место.

5. БАЛОГ АНДРЕЈ,новембар, међународни Микулаш турнир у каратеу, Суботица: 1. место.

6. КОКОЛОВЕЦ ДОМИНИК, новембар, међународни Микулаш турнир у каратеу, Суботица: 3. место.