Uspesi učenika nižih razreda na takmičenjima u toku prvog polugodišta

Naši učenici nižih razreda bili su izuzetno vredni i uspešni na brojnim takmičenjima i smotrama. Ovo su dostignuća naših učenika:

1. MATEJA GOJKOVIĆ: a) septembar, prvenstvo Vojvodine u tenisu do 10 godina, Sremska Mitrovica: 2. mesto;
b) novembar, turnir Teniskog saveza Beograda do 12 godina, Beograd: 1. mesto.

2. ALEKSA ERDEG: a) septembar, likovni rad Klovan, Bugarska: 1. mesto; b) septembar, posebna nagrada za rad Leteći autobus, Budimpešta; c) novembar, član EM ART likovne radionice, prva nagrada na 61. izložbi likovnih radova dece i omladine Srbije na temu Kretanje, Novi Sad.

3. MIRELA DUŠNOKI: novembar, evropsko prvenstvo u hip-hopu, Rumunija: individualno: 10. mesto; ekipno: 2. mesto.

4. ŠORŠ DANIJEL: a) novembar, međunarodni turnir u vaterpolu za pionire, Mađarska: 1. mesto.

5. BALOG ANDREJ,novembar, međunarodni Mikulaš turnir u karateu, Subotica: 1. mesto.

6. KOKOLOVEC DOMINIK, novembar, međunarodni Mikulaš turnir u karateu, Subotica: 3. mesto.