Prvo mesto za fudbalerke naše škole na Međunarodnom prvenstvu u malom fudbalu

Међуокружно првенство у малом фудбалу за основне школе одржано је 17. априла 2015. године у Техничкој школи „Иван Сарић“, у Суботици. Такмичење под називом „Koka Kola Куп“ окупило је по четири најбоље школске екипе у конкуренцији ученика и ученица.

Нашу школу представиле су ученице: Кристина Франк 5/б, Делфина Керестеш 7/а, Анђела Тркуља 7/1, Марија Тркуља 7/1, Мартина Кујунџић 7/3, Ива Бркић 7/3, Миња Шијачић 7/3, Александра Миловановић 7/3, Ана Варга 6/ц и Клаудиа Салма 8/а.

У конкуренцији ученица тријумфовала је ОШ „Сечењи Иштван“ која је оба меча била уверљива и тиме се пласира на Републишко првенство које ће се одржати у Брзећу 26. и 27. маја 2015 године. Победу је подупрла и снажна навијачка дружина која је бодрила наше такмичарке.

Резултати:

• ОШ "Сечењи Иштван" Суботица - ОШ "Иво Лола Рибар" Сомбор 4:0

• ОШ "Тихомир Остојић" Остојићево - ОШ "Јожеф Атила" Нови Сад 1:4

• Финале: ОШ "Сечењи Иштван" Суботица - ОШ "Јожеф Атила" Нови Сад 4:1

Честитамо ученицама и наставнику Шандору Јухасу!