Prvo mesto za fudbalerke naše škole na Međunarodnom prvenstvu u malom fudbalu

Međuokružno prvenstvo u malom fudbalu za osnovne škole održano je 17. aprila 2015. godine u Tehničkoj školi „Ivan Sarić“, u Subotici. Takmičenje pod nazivom „Coca Cola Kup“ okupilo je po četiri najbolje školske ekipe u konkurenciji učenika i učenica.
Našu školu predstavile su učenice: Kristina Frank 5/b, Delfina Keresteš 7/a, Anđela Trkulja 7/1, Marija Trkulja 7/1, Martina Kujundžić 7/3, Iva Brkić 7/3, Minja Šijačić 7/3, Aleksandra Milovanović 7/3, Ana Varga 6/c i Klaudia Salma 8/a.
U konkurenciji učenica trijumfovala je OŠ „Sečenji Ištvan“ koja je oba meča bila uverljiva i time se plasira na Republičko prvenstvo koje će se održati u Brzeću 26. i 27. maja 2015 godine. Pobedu je poduprla i snažna navijačka družina koja je bodrila naše takmičarke!
Rezultati:
• OŠ "Sečenji Ištvan" Subotica - OŠ "Ivo Lola Ribar" Sombor 4:0
• OŠ "Tihomir Ostojić" Ostojićevo - OŠ "Jožef Atila" Novi Sad 1:4
• Finale: OŠ "Sečenji Ištvan" Subotica - OŠ "Jožef Atila" Novi Sad 4:1
Čestitamo učenicama i nastavniku Šandoru Juhasu!