Додела награда нашим ученицима за конкурс "Светосавље и наше доба 2016" у Новом Саду

У суботу 14. 5. 2016. године у Новом Саду одржана је свечана додела награда за ликовни, литерарни, калиграфски конкурс "Светосавље и наше доба 2016" на коме је пет ученика из ОШ "Сечењи Иштван" са Келебије било награђено или похваљено.За све награђене и похваљене ученике и њихове наставнике био је организован и прелеп излет у оближње манастире (манастир Ковиљ у Ковиљу и женски манастир Васкрсења Господњег у Каћу). Након разгледања манастира, за све учеснике је био организован ручак у ресторану "Оморика" у Каћу.

Награђени ученик био је Љубиша Софрић (II КС), прва награда за калиграфију у категорији основне школе, млађи узраст (I и II разред) додељена је Љубиши Софрићу, а похваљени ученици били су: у категорији калиграфије,основна школа, млађи узраст (III и IV разред) Славнић Огњен; у категорији калиграфије, основна школа, старији узраст, Гордана Софрић (V разред); изложен рад у категорији калиграфије, основна школа, млађи узраст (I и II разред) Мила Попов; изложен рад у категорији калиграфије, основна школа, млађи узраст (III и IV разред) Дуња Славнић.