Dodela nagrada našim učenicima za konkurs "Svetosavlje i naše doba 2016" u Novom Sadu

U subotu 14. 5. 2016. godine u Novom Sadu održana je svečana dodela nagrada za likovni, literarni, kaligrafski konkurs "Svetosavlje i naše doba 2016" na kome je pet učenika iz OŠ "Sečenji Ištvan" sa Kelebije bilo nagrađeno ili pohvaljeno.Za sve nagrađene i pohvaljene učenike i njihove nastavnike bio je organizovan i prelep izlet u obližnje manastire (manastir Kovilj u Kovilju i ženski manastir Vaskrsenja Gospodnjeg u Kaću). Nakon razgledanja manastira, za sve učesnike je bio organizovan ručak u restoranu "Omorika" u Kaću.

Nagrađeni učenik bio je Ljubiša Sofrić (II KS), p
rva nagrada za kaligrafiju u kategoriji osnovne škole, mlađi uzrast (I i II razred) dodeljena je Ljubiši Sofriću, a pohvaljeni učenici bili su: u kategoriji kaligrafije,osnovna škola, mlađi uzrast (III i IV razred) Slavnić Ognjen; u kategoriji kaligrafije, osnovna škola, stariji uzrast, Gordana Sofrić (V razred); izložen rad u kategoriji kaligrafije, osnovna škola, mlađi uzrast (I i II razred) Mila Popov; izložen rad u kategoriji kaligrafije, osnovna škola, mlađi uzrast (III i IV razred) Dunja Slavnić.