Били смо домаћини Општинског такмичења у шаху

Општинско такмичење у шаху одржано је у нашој школи у суботу, 12. марта 2016. године. Такмичило се 103 учесника из 14 суботичких основних школа. И наша школа имала је своје представнике, од којих Мамужић Дане, ученик 3. разреда иде даље на Окружно такмичење. Екипно се наша школа такође пласирала на Окружно такмичење у шаху,и то у саставу: Дане Мамужић, Чаба Течер, Арпад Дудаш и Дамјан Кисели. Окружно такмичење ће бити одржано опет у нашој школи, у априлу месецу. Општинским такмичењем координисао је координатор такмичења за Севернобачки округ, наставник техничког и фиде-мајстор Тибор Јесенски, главни судија био је фиде-мајстор Мирко Мамужић, а судије су биле још и наставници Тибор Јесенски и Жомбор Рожа. Честитамо нашим ученицима и наставнику Тибору Јесенском, а захваљујемо учитељицама Силвији Шили и Тимеи Чикош на свесрдној помоћи у организацији самог тока такмичења.