Bili smo domaćini Opštinskog takmičenja u šahu

Opštinsko takmičenje u šahu održano je u našoj školi u subotu, 12. marta 2016. godine. Takmičilo se 103 učesnika iz 14 subotičkih osnovnih škola. I naša škola imala je svoje predstavnike, od kojih Mamužić Dane, učenik 3. razreda ide dalje na Okružno takmičenje. Ekipno se naša škola takođe plasirala na Okružno takmičenje u šahu,i to u sastavu: Dane Mamužić, Čaba Tečer, Arpad Dudaš i Damjan Kiseli. Okružno takmičenje će biti održano opet u našoj školi, u aprilu mesecu. Opštinskim takmičenjem koordinisao je koordinator takmičenja za Severnobački okrug, nastavnik tehničkog i fide-majstor Tibor Jesenski, glavni sudija bio je fide-majstor Mirko Mamužić, a sudije su bile još i nastavnici Tibor Jesenski i Žombor Roža. Čestitamo našim učenicima i nastavniku Tiboru Jesenskom, a zahvaljujemo učiteljicama Silviji Šili i Timei Čikoš na svesrdnoj pomoći u organizaciji samog toka takmičenja.