Okružno takmičenje iz srpskog kao nematernjeg jezika

Osam učenika 7. i 8. razreda naše škole učestvovalo je 26. marta na Okružnom takmičenju iz srpskog kao nematernjeg jezika. Tom prilikom ,,Sečenji" je osvojio čak pet plasmana na republički nivo takmičenja.

Učenik 7. razreda, Filip Balažević, osvojio je 1. mesto, a učenica Kiara Bereš, takođe iz 7.r, osvojila je 2. mesto. Mentor im je bila nastavnica Rita Bozoki.

U kategoriji osmog razreda takmičile su se učenice iz 8.a odeljenja. Evelin Aroksalaši osvojila je 1. mesto, Dorina Nađ 2. mesto, dok je Petra Kafčak osvojila 3. mesto. Mentor im je bila nastavnica Vesna Weiss.

Na korak od nagrada bili su i ostali naši takmičari: Emili Kiš, Anita Pastor i Adrian Hegediš.

Čestitamo svima, a plasiranim učenicima želimo puno uspeha u Staroj Pazovi gde će se u maju mesecu organizovati republičko takmičenje iz ovog predmeta.