Szerb mint nem anyanyelv körzeti verseny

Iskolánk 8 diákja vett rész a szerb mint nem anyanyelv körzeti versenyén március 26-án.
A Széchenyi iskolának öt helyezést sikerült elérnie ezen az eseményen és így továbbjutott az országos versenyre.

A 7. osztályos Balázsevity Filip 1.helyezést ért el, Béres Kiara, szintén 7.osztályos tanuló 2. helyezett lett. Felkészítő tanáruk Bozóki Rita volt.
A nyolcadik osztályosok kategóriájában a 8.a osztályos lányok versenyeztek. Árokszállási Evelin 1.helyen végzett, Nagy Dorina 2.helyezett lett és Kafcsák Petra 3.helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Weiss Vesna volt.

Mindössze egy lépésre a díjtól voltak a következő versenyzők: Kis Emili, Pásztor Anita és Hegedűs Adrián.

Gratulálunk mindannyiuknak és sok szerencsét kívánunk nekik az országos megmérettetésen amit Stara Pazován fognak megrendezni, májusban.