Окружно такмичење из српског као нематерњег језика

Осам ученика 7. и 8. разреда наше школе учествовало је 26. марта на Окружном такмичењу из српског као нематерњег језика. Том приликом ,,Сечењи" је освојио чак пет пласмана на републички ниво такмичења.

Ученик 7. разреда, Филип Балажевић, освојио је 1. место, а ученица Киара Береш, такође из 7.р, освојила је 2. место. Ментор им је била наставница Рита Бозоки.

У категорији осмог разреда такмичиле су се ученице из 8.а одељења. Евелин Ароксалаши освојила је 1. место, Дорина Нађ 2. место, док је Петра Кафчак освојила 3. место. Ментор им је била наставница Весна Вајс.

На корак од награда били су и остали наши такмичари: Емили Киш, Анита Пастор и Адриан Хегедиш.

Честитамо свима, а пласираним ученицима желимо пуно успеха у Старој Пазови где ће се у мају месецу организовати републичко такмичење из овог предмета.