Naši učenici su veoma aktivni sportisti i van škole

Naši učenici su veoma aktivni i van škole, jer pohađaju različite treninge i bave se raznim sportovima u svoje slobodno vreme. I ne samo da se bave, nego su i veoma uspešni u tim svojim aktivnostima. Tako je  Kristijan Gabor iz 3.a osvojio 2. i 3. mesto na glavnom turniru letnjeg i jesenjeg domaćeg prvenstva u tenisu; Adrijan Hegediš iz 3. a osvojio je srebrnu medalju na Prvenstvu Vojvodine u vaterpolu 2018; Edvard Horvat iz  3. a osvojio je 2. mesto na glavnom turniru letnjeg i jesenjeg domaćeg prvenstva u tenisu; Aleks Lipai iz 3.a na Memorijalnom međunarodnom turniru u rvanju "Nikola Vukov" osvojio je 2. mesto,  a na European Cities Dance Festivalu u grupnom baletskom plesu prvo mesto su osvojile dve učenice 3. a i jedna 3.b razreda: Ivet Sabo, Petra Turuš i Valentina Sobek. Čestitamo svim učenicima, a posebno učenicima 3. a razreda,  što su vredni i aktivni i u svoje slobodno vreme. Takav trud i rad ne može da ostane bez ovako lepih rezultata!