Aktív diákok és sportolók az iskolán kívül is

Tanulóink az iskolán kívül is igen aktívak, mert különféle edzésekre járnak és szabadidejükben sportolnak.  Ezekben az aktivitásokban tanulóink igen sikeresek is. Gábor Krisztián 3a osztályos diák 2. és 3. helyezést ért el a nyári és őszi belföldi teniszbajnokságon; Hegedűs Adrián 3a osztályos tanuló ezüstérmes lett a 2018-as Vajdasági Vizilabda-bajnokságon; Horvát Edvárd  szintén 3a osztályos diák 2. helyezett lett a nyári és őszi belföldi teniszbajnokságon; Lipai Aleksz a 3a osztály tanulója 2. helyezést  ért el birkózásból a Nemzetközi  Nikola Vukov Emlékversenyen; az European Cities Dance Festivalon csoportos balettban első helyezést ért el két tanuló a 3a osztályból és egy tanuló a 3b-ből: Szabó Ivett, Túrús Petra és Sobek Valentina. Gratulálunk a diákoknak, de különösen a 3a osztály tanulóinak a szorgalmas és eredményes munkáért. Az ilyen igyekezet és munka eredménnyel jár!