Наши ученици су веома активни спортисти и ван школе

Наши ученици су веома активни и ван школе, јер похађају различите тренинге и баве се разним спортовима у своје слободно време. И не само да се баве, него су и веома успешни у тим својим активностима. Тако је  Кристијан Габор из 3.а освојио 2. и 3. место на главном турниру летњег и јесењег домаћег првенства у тенису; Адријан Хегедиш из 3. а освојио је сребрну медаљу на Првенству Војводине у ватерполу 2018; Едвард Хорват из  3. а освојио је 2. место на главном турниру летњег и јесењег домаћег првенства у тенису; Алекс Липаи из 3.а на Меморијалном међународном турниру у рвању "Никола Вуков" освојио је 2. место,  а на Еуропеан Цитиес Данце Фестивалу у групном балетском плесу прво место су освојиле две ученице 3. а и једна 3.б разреда: Ивет Сабо, Петра Туруш и Валентина Собек. Честитамо свим ученицима, а посебно ученицима 3. а разреда,  што су вредни и активни и у своје слободно време. Такав труд и рад не може да остане без овако лепих резултата!