Maskenbal: budući prvaci sa četvrtacima tradicionalno terali zimu

Iako je zima odlučila da nam pokaže februarske zube, mi znamo da će uskoro otići, a to su i mnogobrojni budući prvaci poželeli sa svojim drugarima, a našim četvrtacima. Zato su sa svojim roditeljima došli da posete naš centralni objekat i zajedno sa četvrtacima terali su zimu.
Četvrtaci su prvacima pripremili na časovima likovne kulture, kao i pri izradi domaćeg zadatka, mnogobrojne, šarene i kreativne maske, i svaka je našla svoga vlasnika-budućeg prvaka. Zatim su svi išli u povorci terajući zimu i prizivajući proleće. Malo su i plesali uz muziku i korake koje im je pokazivala nastavnica fizičke kulture Bettina Kunji, a zatim su učiteljice Ilona Buljovčić, Irsa Isić i Tinde Torma pokazale budućim prvacima školsku zgradu i učionice. Tom prilikom drugari iz četvrtih razreda pripremili su im i program dobrodošlice, a učiteljice podelile zdravu užinu i kartice za predstojeće aktivnosti koje ih očekuju u našoj školi na Danu otvorenih vrata, 29. marta.