Школска слава, Дан Светог Саве

У суботу, 27. јануара 2018. године свечаном академијом обележили смо школску славу, Дан Светог Саве. Свечаност су увеличали својим присуством родитељи, представници Школског одбора и Савета родитеља школе, представници Управе Града Суботица, пензионери школе и други истакнути појединци који су помогли рад школе. Ученици нижих и виших разреда су са својим наставницима припремили богат програм. Поред наступа хора и оркестра, певали су и солисти, рецитовали рецитатори, глумили наши глумци. Први пут су наступили и ученици ударачке секције и приказали свој таленат. Свештеник, отац Илија, освештао је славски колач и пожелео целој школи срећну школску славу, Овом приликом уручене су медаље за 62 Друга за пример, које је свака разредна заједница изабрала као пример какав друг треба да буде. Директорка школе, Весна Wеисс, доделила је и захвалнице родитељима и истакнутим поједницима локалне заједнице који су допринели у грађењу партнерства школе са родитељима и локалном заједницом.