Божићни концерт школског оркестра у Бачалмашу у Мађарској

Оркестар наше школе гостовао је 15. децембра у Културном центру Бачалмаша у Мађарској. Тамо је у пуној сали под диригентском палицом маестра Тамаша Шандора одржао свој божићни концерт, а потом био и гост на вечери Удружења "Укусна Бачка" из Бачалмаша. Оркестар је одсвирао репертоар у око сат времена свога наступа, а све нумере поздрављене су великим аплаузом. Ученици, наставници, родитељи и пријатељи школе и овога пута су се ујединили у идеји да промовишу сарадњу школе и заједнице уз радост музицирања. Овај божићни концерт био је лепа прилика да се рад оркестра у овој години још једном јавно истакне, а следеће године оркестар креће са остварењем нових пројеката: хумаитарног концерта и дечје опере "Имола".