Božićni koncert školskog orkestra u Bačalmašu u Mađarskoj

Orkestar naše škole gostovao je 15. decembra u Kulturnom centru Bačalmaša u Mađarskoj. Tamo je u punoj sali pod dirigentskom palicom maestra Sándor Tamás​-a održao svoj božićni koncert, a potom bio i gost na večeri Udruženja "Ukusna Bačka" iz Bačalmaša. Orkestar je odsvirao repertoar u oko sat vremena svoga nastupa, a sve numere pozdravljene su velikim aplauzom. Učenici, nastavnici, roditelji i prijatelji škole i ovoga puta su se ujedinili u ideji da promovišu saradnju škole i zajednice uz radost muziciranja. Ovaj božićni koncert bio je lepa prilika da se rad orkestra u ovoj godini još jednom javno istakne, a sledeće godine orkestar kreće sa ostvarenjem novih projekata: humaitarnog koncerta i dečje opere "Imola".