Iskolánk folytatja az együttműködést a szülőkkel és a helyi közösségekkel

Iskolánk folytatja az együttműködést a szülőkkel és a helyi közösségekkel. 2016. május 26-án fogadtuk intézményünkben Kudlik Zoltánt, a Zorka Helyi Közösség tanácselnököt, ugyanebből a helyi közösségből Hornyák Gizellát, valamint Kelebiáról Huber Erikát, a szülők tanácsának képviselőjét. Az együttműködés célja az iskolaépületek korszerűsítése és a munkafeltételek további javítása. A tanév során a Zorka Helyi Közösség az Edvard Kardelj utcai épületbe a kispályás futballhoz ajándékot adományozott, a szülők összefogtak és füvet nyírtak, együttes erővel villanyrendőr elhelyezésén fáradoznak a tanulók biztonsága érdekében. Ezen az úton haladva szeretnénk javítani az életfeltételeket nemcsak az iskolák, hanem az egész helyi közösség területén.