Настављена добра сарадња родитеља, локалне заједнице и Школе

Добра сарадња ОШ "Сечењи Иштван" са родитељима и локалном заједницом се наставља. У четвртак, 26. маја управу школе посетили су председник одбора МЗ "Зорка" Золтан Кудлик, и родитељи наших ученика Гизела Хорњак, активан члан те Месне заједнице, као и Ерика Хубер, родитељ са Келебије и члан Савета родитеља, како бисмо планирали даље активности у вези са побољшањем услова рада у нашим објектима. У току ове школске године, МЗ "Зорка" поклонила је школском објекту на Путу Едварада Кардеља голове за мали фудбал, недавно су родитељи самоиницијативно покосили травнате површине тога објекта, а заједничким снагама решавамо и иницијативу да се на главноме путу код овога објекта постави семафор, због безбедног преласка цесте на путу до школе и по повратку кући. И овом приликом договорени су заједнички кораци који ће допринети бољим условима живота и рада како у нашем објекту на Путу Едварда Кардеља, тако и у целој МЗ "Зорка".