Nastavljena dobra saradnja roditelja, lokalne zajednice i Škole

Dobra saradnja OŠ "Sečenji Ištvan" sa roditeljima i lokalnom zajednicom se nastavlja. U četvrtak, 26. maja upravu škole posetili su predsednik odbora MZ "Zorka" Zoltan Kudlik, i roditelji naših učenika Gizela Hornjak, aktivan član te Mesne zajednice, kao i Erika Huber, roditelj sa Kelebije i član Saveta roditelja, kako bismo planirali dalje aktivnosti u vezi sa poboljšanjem uslova rada u našim objektima. U toku ove školske godine, MZ "Zorka" poklonila je školskom objektu na Putu Edvarada Kardelja golove za mali fudbal, nedavno su roditelji samoinicijativno pokosili travnate površine toga objekta, a zajedničkim snagama rešavamo i inicijativu da se na glavnome putu kod ovoga objekta postavi semafor, zbog bezbednog prelaska ceste na putu do škole i po povratku kući. I ovom prilikom dogovoreni su zajednički koraci koji će doprineti boljim uslovima života i rada kako u našem objektu na Putu Edvarda Kardelja, tako i u celoj MZ "Zorka".