Drugi sastanak timova projekta "Intervencije nastavnika zasnovane na nalazima istraživanja" Centra za obrazovne politike

U Beogradu smo 14. februara prisustvovali drugom sastanku timova projekta koji se zove "Intervencije nastavnika zasnovane na nalazima istraživanja" koji je organizovao Centar za obrazovne politike iz Beograda. Tim naše škole u sastavu: Margareta Uršal, pedagog, Izabela Seke Sabo, psiholog, Mile Ilin, nastavnik geografije i Vesna Weiss, direktor, predstavio je na ovom sastanku dosadašnji rad škole na projektu "Interkulturalnost - zajedno u svetu različitosti" tako što je prikazao prezentaciju sa izveštajem o održanim radionicama, kao i o aktivnostima koje će se još ostvariti, kao što su interkulturalna priredba, brošura o negovanju interkulturalnosti u školi i okrugli sto na temu interkulturalnosti. Projekat će se završiti još jednim analitičkim istraživanjem kojim ćemo proveriti rezultate našega rada na negovanju međusobnog poštovanja, razumevanja i uvažavanja među učenicima.