Szent Száva-napi ünnepség 2019.

Január 26-án, szombaton tartottuk a Szent Száva-napi ünnepséget iskolánkban. Az ünnepi műsort az iskola legjobb diákjai tanáraikkal együtt készítették el,azok ők, akik tanulásban, munkában, társaikkal való kapcsolattartásban és emberi értékekben példát mutatnak a többiek számára. A rendezvényen jelen voltak az Önkormányzat képviselői, a környező Helyi Közösségek képviselői, az Iskolaszék tagjai, Szülők Tanácsának tagjai, emellett az osztályközösségek képviselői, szülők, tanárok, iskolánk nyugdíjba vonult dolgozói és más kedves vendégek. Mint minden évben, idén is megválasztottuk az osztályközösségek példamutató tanulóit és az ünnepség keretében kiosztottuk nekik az érmeket. A 61 tanuló képe és rövid életrajza dísziti majd iskolánk folyósójának falát, mintegy példát mutatva a többiek számára. Az ünnepi műsor keretében osztottuk ki a német nyelvvizsgán sikeresen vizsgázó nyolcadikos tanulók diplomáit is. 24 diákunk ingyenesen és sikeresen vizsgázott német nyelvből a belgrádi Goethe Intézet keretében és olyan diplomat vehettek át, melyet a világ bármely részén elismernek.