Női és férfi labdarúgócsapat 1. helyezése

A Szerbiai Iskolai Sportszövetség, az Iskolai Sport és a Szabadkai Testnevelő Tanárok Szervezete 2018.10.3-án megszervezte a városi-községi vetélkedőt: a Bajnokok Ligáját- Futsal fiúknak és lányoknak 2018/2019. Tanulóink az 5. és 6. osztályból: Danilo Šindrić, Darko Vidić, Marko Patarčić, Marko Drašković, Huber Gabrijel,  Kovács Oskolás István, Sloboda Bence, Januskó  Harold, Aleksa Matić és Boros Fazekas Tamas 1. helyezést értek el. Lányok az 5. és 6. osztályból: Anđela Kostić, Teodora Kostić, Melisa Štefaniga, Vörösbaranyi Linetta,Ivana Vidaković, Meszáros Sztella és Ksenija Mandić is nagyon eredményesek voltak, mindenkit legyőzve, akárcsak a fiúk, ők is 1. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Juhász Sándor volt. Gratulálunk!