Ismét egy előadás az emberkereskedelemről

A nyolcadik osztályos Jelena Bugarski előadást tartott az emberkereskedelemről. Miközben a kisebb diákokkal beszélgetett, érthetőbbé tette számukra ezt a témát, azután pedig arról beszélgettek, hogy hogyan is kell egyes szituációkban viselkedni (az iskolában, az utcán, a bevásárlóközpontban, otthon, a parkban). Játékon keresztül ismételték át és erősítették meg a megszerzett tudást (adva volt egy szituáció, majd a megadott válaszok közül be kellett a diákoknak karikázniuk egyet, majd megmagyarázniuk, miért is azt a választ választották).

Az előadás igen érdekes volt, a diákok is élvezettel vettek benne részt, de ami a legfontosabb, hogy megértették milyen is a helyes viselkedés az egyes szituációkban.