Iskolánkba látogatott Belgrádból a „Vállalkozó iskola” nevű projekt koordinátora

Májusban iskolánkba látogatott Belgrádból Aleksandra Bošković, a „Vállalkozó iskola” nevű projekt  Oktatási Minisztérium által megbízott koordinátora. Elbeszélgetett a projekt tanári csapatával, az iskola igazgatójával és mindazokkal, akik részt vettek a projektben. Körbejárta az iskolánkat, amely a parfüm és a projekt szellemében lett feldíszítve, és kipróbálta vállalkozó diákjaink első termékeit – folyékony és szilárd állapotú parfümöket. Bošković koordinátor köszönetet mondott az iskolánknak, és az ajándékparfüm mellett magával vitte mindazokat a szép benyomásokat, amelyeket áthatott a parfüm illata, amely az egész iskolát belengte.