ERC 2021-2022-es versenye

Iskolánk LEGO robotépítői Egri Teodor 5.c, Mészáros Martin 5.c, Horvát Leonárd 5.c részt vett a magyarországi Edu Robotics Cup 2021-2022-es szezonjában.
A fiúk egy projekt feladataként megépítették a robotot. Mozgást, zenét és grafikát programoztak bele. Megírták a projekt tartalmát és online ínterjúban válaszoltak a bírók kérdéseire.
Sikeresen vették az akadályokat és a 12. helyen végeztek.
Diákjaink nem először vettek részt ilyen versenyeken.
A tavalyi tanév végén, Gál Angéla tanító néni 4. KM osztályának tanulói: Dudás Heidi Heléna, Tőcsér Alen, és Mészáros Martin, a Lego World Robot Olympiad – Szerbia döntőjében (LEGO World Robot Olympiad - WRO) , amelyet az Újvidéki Egyetem - Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar, a Magyar Nemzeti Tanács és az Edutus Egyetem támogatta, vett részt. Csapatunk ekkor 2. helyezést ért el!

Gratulálunk a nagyszerű eredményhez!