Studenti u našoj školi na studentskoj praksi

U oktobru je počela nova godina za studente Učiteljskog fakulteta na mađarskom nastavnom jeziku u Subotici. Oni će i ove školske godine dolaziti u našu školu na studentsku praksu kod naših sedam učitelja koji će biti njihovi mentori, a to su: Gyöngyi Poljakovic KiralyKobrehel Lenke,Szilvia Süli, Elvira Lilić, Vásárhelyi Szilvia, Eva Borsos i Renáta Túrús Biacsi. Tokom prvog susreta sa novom generacijom studenata u našoj školi, srdačno smo pozdravili i studente, ali i prodekana za nastavu, Valeriju Pinter Krekić, kao i profesore Fakulteta, Elvira Kovács i Borsos Evu. Svečani prijem studenata upriličili smo kako bismo im poželeli dobrodošlicu, upoznali ih sa radom škole i mogućnostima koje im naša škola nudi tokom studentske prakse.