Ozelenjavanje dvorišta područne škole u Šabačkoj ulici

Saradnja roditelja, lokalne zajednice i škole se nastavlja i razvija. U čast Dana planete Zemlje koji slavimo 22. aprila, Klub roditelja i nastavnika naše škole podržao je inicijativu nekolicine roditelja naših učenika i prijatelja naše škole da se posade sadnice drveća u dvorištu objekta u Šabačkoj ulici. Učenici, nastavnici i ostali zaposleni u školi takođe su zasukli rukave i 27. aprila zajedno sa roditeljima i prijateljima škole zasadili preko 30 stabala mladica drveća koje će krasiti dvorište škole. Učenici će imati zadatak da drveće zalivaju i brinu o njemu kako bi okruženje u kojem uče i druže se bilo zdravije i lepše. Najlepša hvala roditeljima i prijateljima škole koji su omogućili da dvorište u Šabačkoj ulici lepše zazeleni!