O nama u "Sportskom žurnalu"

I u višim odeljenjima sportu i sportskim aktivnostima posvećuje se velika pažnja, baš kao i u nižim. No, sport ne čine samo sportisti i takmičari; i sama publika je važan deo svake utakmice i sportskog takmičenja. Zbog toga nastavnica fizičkog i zdravstvenog vaspitanja , Maja Prćić, svoje učenike često odvodi na utakmice i uči ih sportskom ponašanju navijača na utakmicama. To su prepoznali i sportski timovi i novinari, pa je u časopisu "Sportski žurnal" 10. februara, u tekstu o odbojkaškoj utakmici "Spartaka" i "Partizana" koju su posetili naši osmaci sa nastavnicom Majom, spomenuta i naša škola. No, to nije prvi put, jer su i ranije mediji pisali o navijačkoj kulturi koju negujemo. U prilogu su isečci iz novina.