12 új madárházat állítottuk fel a kelebiai erdőben
<< Povratak

Iskolánk nagyon gyümölcsöző együttműködést ápol a Zorka Helyi Közösséggel. December végén iskolánk Szalai intézményének diákjai a Zorka Helyi Közösség aktivistáival és az 56-os Műhely Civil Szervezettel közösen 12 új madárházat állított fel a kelebiai erdőben, majd el is látták ezeket madáreleséggel. A projektet Szabadka Város támogatta. Ennek az együttműködésnek köszönhetően tanulóink ​​megtanulták és bemutatták, hogyan kell egész évben, de különösen télen gondoskodni a természeti környezetről és a benne élő élőlényekről.
Az eseményről készült tévériport az alábbi linken érhető el:

https://pannonrtv.com/rovatok/szines/johet-zord-ido-kelebiai-erdo-madarai-nem-eheznek-majd?fbclid=IwAR3NlrogJ1p_0en9nIx6Lnfte4vEq4Hmqcs6uf0aAHM9klUZV0oGbtorsvU