Студенти у нашој школи на студентској пракси

У октобру је почела нова година за студенте Учитељског факултета на мађарском наставном језику у Суботици. Они ће и ове школске године долазити у нашу школу на студентску праксу код наших седам учитеља који ће бити њихови ментори, а то су: Гyöнгyи Пољаковиц Киралy, Кобрехел Ленке, Сзилвиа Сüли, Елвира Лилић, Вáсáрхелyи Сзилвиа, Ева Борсос и Ренáта Тúрúс Биацси. Током првог сусрета са новом генерацијом студената у нашој школи, срдачно смо поздравили и студенте, али и продекана за наставу, Валерију Пинтер Крекић, као и професоре Факултета, Елвира Ковáцс и Борсос Еву. Свечани пријем студената уприличили смо како бисмо им пожелели добродошлицу, упознали их са радом школе и могућностима које им наша школа нуди током студентске праксе.