Озелењавање дворишта подручне школе у Шабачкој улици

Сарадња родитеља, локалне заједнице и школе се наставља и развија. У част Дана планете Земље који славимо 22. априла, Клуб родитеља и наставника наше школе подржао је иницијативу неколицине родитеља наших ученика и пријатеља наше школе да се посаде саднице дрвећа у дворишту објекта у Шабачкој улици. Ученици, наставници и остали запослени у школи такође су засукли рукаве и 27. априла заједно са родитељима и пријатељима школе засадили преко 30 стабала младица дрвећа које ће красити двориште школе. Ученици ће имати задатак да дрвеће заливају и брину о њему како би окружење у којем уче и друже се било здравије и лепше. Најлепша хвала родитељима и пријатељима школе који су омогућили да двориште у Шабачкој улици лепше зазелени!