Окружно такмичење из мађарског у нашој школи

У суботу, 24. марта наша је школа је била, као и много година до сада, домаћин Окружног такмичења из мађарског језика и језичке културе.  На њему је ове године учествовало 54 ученика из 16 школа Севернобачког округа, а додељено је 11 трећих, 8 других, и 6 првих награда. Добродошлицу су ученицима и њиховим наставницима-менторима пожелели: директорка школе, наша златна рецитаторка Ноеми Божич,народном песмом госте је поздравила Леа Футо, а оркестар цитри под вођством наставника Атиле Шалате извео је две народне песме веома увежбано и лепо. Наше ученице Инес Футо из 8.а, Леа Футо из 5. а и Ципора Киш Теркељ из 7. а разреда освојиле су свака по 3. место. Честитамо ученицама и наставницама Моники Божо и Теодори Петраш!