О нама у "Спортском журналу"

И у вишим одељењима спорту и спортским активностима посвећује се велика пажња, баш као и у нижим. Но, спорт не чине само спортисти и такмичари; и сама публика је важан део сваке утакмице и спортског такмичења. Због тога наставница физичког и здравственог васпитања , Маја Прћић, своје ученике често одводи на утакмице и учи их спортском понашању навијача на утакмицама. То су препознали и спортски тимови и новинари, па је у часопису "Спортски журнал" 10. фебруара, у тексту о одбојкашкој утакмици "Спартака" и "Партизана" коју су посетили наши осмаци са наставницом Мајом, споменута и наша школа. Но, то није први пут, јер су и раније медији писали о навијачкој култури коју негујемо. У прилогу су исечци из новина.